1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Раніше я не розумів, що алкоголізм – тяжка хвороба. Мені здавалося, що завжди можна вчасно зупинитися. Тому я категорично заперечував свою залежність і не піддавався на умовляння близьких. Побороти страшна недуга допомогла дружина. Вона поставила мене перед вибором – сім’я або алкоголь. Я вибрав перший варіант і відправився на лікування до Полтави. Зараз я не п’ю і всім раджу реабілітаційний центр «Нове Життя».

Олег Резніченко

Після розлучення з чоловіком я знайшла сенс життя в наркотиках. Зараз шкодую про те, що змогла так низько опуститися. Взаємини з близькими людьми зійшли нанівець. Я звільнилася з роботи, продала квартиру і втратила зв’язок із зовнішнім світом. У реабілітаційний центр мене привіз брат. Їхала я туди без особливого ентузіазму, бо не вірила в зміни. Після закінчення курсу лікування я глянула на життя по-новому. Тепер я ціную кожен момент і відчуваю себе щасливою!

Світлана

Моя дочка стала наркозалежної в підлітковому віці. У неї стала руйнуватися психіка. Дочка не могла керувати своїми вчинками і думками. Нею рухала пристрасть до наркотиків. Я вчасно відреагувала на ситуацію, прислухавшись до поради колеги по роботі. Я подзвонила в реабілітаційний центр «Нове Життя» і відправила доньку на лікування. Це було правильне рішення. Зараз Ольга знаходиться вдома і збирається в наступному році вступати в училище.

Ганна Петрівна

Добрий день. Я – колишній наркозалежний. Дуже радий, що друг не залишив мене в біді і відправив в реабілітаційний центр. 2 роки я вживав наркотики. Моє життя перетворилося на пекло. Самостійно я не міг вибратися з глибокої ями. Фахівці реабілітаційного центру повернули мене до життя. Велике їм спасибі за підтримку і чуйність.

Олександр

Мій син кілька років не міг впоратися з важким захворюванням. Він виніс з дому все, що міг. Я лаялася і вмовляла взятися за розум. Нічого не допомагало. Після проходження реабілітації в центрі «Нове Життя» (Львів) моя рідна людина позбувся залежності до наркотиків. Висловлюю щиру подяку фахівцям. Вони роблять велику роботу, рятуючи життя людей!

Ганна Вікторівна

Залиш свій відгук

Для нас дуже важлива ваша думка про наш центр реабілітації. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви залишите свій відгук.
Центр Новая Жизнь

Відправити!