Центр Лікування Наркоманії ``Нове Життя``

У нас в штаті працюють висококваліфіковані працівники, які допоможуть вам, впоратись з вашої залежністю. Звертайтеся по допомогу до нас. Ми надаємо такі послуги.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ

Комплексне лікування наркоманії при програмою 12 кроків, включаючи ресоціалізацію.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

Лікування фізичної та психологічної залежності від алкоголю. Дзвоніть прямо зараз!

ЛІКУВАННЯ іГРОМАНІЇ

Залежність від ігор, офіційно визнана хворобою, що носить назву «ігроманія» (лудоманія).

Які Є Переваги?

Ми надаємо реальну допомогу. Після проходження курсу лікування, люди стають господарями своєї долі і звільняються від страшних ланцюгів. Наші пацієнти знаходять в собі мужність піднятися над обставинами. Вони ставлять цілі і досягають їх під чуйним керівництвом кваліфікованих фахівців!

12 кроків

Застосування ефективної системи «12 кроків» – ключовою метою методики є визнання залежності, духовне пробудження і переоцінка цінностей;

Професіоналізм

Високий професіоналізм – в реабілітаційних центрах працюють люди, які знають тонкощі своєї професії;

Комплексний вплив

Комплексний вплив – фахівці використовують психологічне лікування, озонотерапію, антидепресивні засоби;

Підтримка

Підтримка родичів – співзалежним людям ми надаємо кваліфіковану допомогу, яка виражається в проведенні психотерапевтичних занять.

Доступні ціни

Ми для вас підберемо індивідуальну програму, яка буде вам по кишені. Іноді є і пільгові місця.

Виїзд на місце

Ми робимо свої послуги так, щоб вам було зручно. Є можливість викликати машину прямо до вас додому і доставити залежного на наш центр.
medical_group-1

ПРЯМО ЗАРАЗ!

Отримайте безкоштовну консультацію від нашого фахівця.

ПРЯМО ЗАРАЗ!

Отримайте безкоштовну консультацію від нашого фахівця.

Наші Філії

Відділення центру реабілітації “Нове Життя”, знаходяться у всіх великих містах України.
kievv

Київ

rog

Кривий Ріг

zapor

Запоріжжя

mell

Мелітополь

Умови проживання в наших реабілітаційних центрах

Ми забезпечуємо комфорт і зручність. Пацієнти проживають в кімнатах, обладнаних найкращим чином. У них є все, що потрібно. Спочатку пацієнти перебувають «на карантині» під суворим наглядом. На даному етапі знімається абстинентний синдром. Потім переводять в кімнати. Їм призначається індивідуальне та групове лікування.

Відгуки про центр ``Нове Життя``

Що кажуть про наш центр реабілітації.

Мій син кілька років не міг впоратися з важким захворюванням. Він виніс з дому все, що міг. Я лаялася і вмовляла взятися за розум. Нічого не допомагало. Після проходження реабілітації в центрі «Нове Життя» (Львів) моя рідний син позбувся залежності до наркотиків. Висловлюю щиру подяку фахівцям. Вони роблять велику роботу, рятуючи життя людей!

Добрий день. Я – колишній наркозалежний. Дуже радий, що друг не залишив мене в біді і відправив в реабілітаційний центр. 2 роки я вживав наркотики. Моє життя перетворилося на пекло. Самостійно я не міг вибратися з глибокої ями. Фахівці реабілітаційного центру повернули мене до життя. Велике їм спасибі за підтримку і чуйність.

Моя дочка стала наркозалежної в підлітковому віці. У неї стала руйнуватися психіка. Дочка не могла керувати своїми вчинками і думками. Нею рухала пристрасть до наркотиків. Я вчасно відреагувала на ситуацію, прислухавшись до поради колеги по роботі. Я подзвонила в реабілітаційний центр «Нове Життя» і відправила доньку на лікування. Це було правильне рішення. Зараз Ольга знаходиться вдома і збирається в наступному році вступати в училище.

Після розлучення з чоловіком я знайшла сенс життя в наркотиках. Зараз шкодую про те, що змогла так низько опуститися. Взаємини з близькими людьми зійшли нанівець. Я звільнилася з роботи, продала квартиру і втратила зв’язок із зовнішнім світом. У реабілітаційний центр мене привіз брат. Їхала я туди без особливого ентузіазму, бо не вірила в зміни. Після закінчення курсу лікування я глянула на життя по-новому. Тепер я ціную кожен момент і відчуваю себе щасливою!

Раніше я не розумів, що алкоголізм – тяжка хвороба. Мені здавалося, що завжди можна вчасно зупинитися. Тому я категорично заперечував свою залежність і не піддавався на умовляння близьких. Побороти страшна недуга допомогла дружина. Вона поставила мене перед вибором – сім’я або алкоголь. Я вибрав перший варіант і відправився на лікування до Полтави. Зараз я не п’ю і всім раджу реабілітаційний центр «Нове Життя».

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ!

Дізнайтеся прямо зараз у нашого консультанта.

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ!

Дізнайтеся прямо зараз у нашого консультанта.

Це Важливо Прочитати Кожному!

У нас на сайті, ви знайдете дуже корисну інформацію про наркоманію і алкоголізм. Як потрібно боротися із залежністю. Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою.

Лікування від алкоголізму – Центр реабілітації в Києві

Алкоголізм є однією з найбільш серйозних проблем сучасності. Швидкість його поширення збільшується з щорічно, а пропаганда спиртних напоїв в рекламі і художніх фільмах тільки прискорює цей процес. Не меншою мірою цьому сприяє і широка доступність алкоголю на прилавках магазинів. Найбільший вплив пропаганда спиртного надає на підлітків. Їх недоросла психіка не здатна протистояти спокусам, які представляють…

Детальніше

У Кам’янському відкрився центр реабілітації для лікування наркоманії

Наркоманію вже давно відносять до одного з різновидів важких хронічних захворювань. Для неї характерна сильна залежність від уживаного в даний момент препарату. Причому ця залежність може бути як психічна, так і фізична. Поширення наркоманії в сучасному суспільстві схоже з поширенням онкологічних захворювань в організмі. З кожним роком вона підкорює все більшу кількість людей. Найстрашнішим в…

Детальніше

Центр реабілітації в Борисполі – Лікування наркоманії вдома та в стаціонарі

Останнім часом тема наркотиків турбує багатьох людей. Неждана біда може нагрянути в будь-який момент, тим більше в період великих потрясінь держави. Громадяни, рятуючись від натовпу проблем, зриваються зі свого звичного життя і потрапляють в залежність цієї недуги.

Детальніше
0
%
УСПІШНІСТЬ У ЛІКУВАННІ
0
%
СТВОРЕННЯ НОВИХ СІМЕЙ
0
%
НЕУСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ
0
%
НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ ІНШІ